Imprezy Firmowe

Wyślij zapytanie

Imprezy integracyjne

Zerwij z nudą i zorganizuj imprezę integracyjną w Race Arenie. Nasz lokal pomieści komfortowo 30 osób. Doświadczcie czegoś nowego! Zorganizujemy dla was wyścigi gdzie adrenalina i rywalizacja na torze będą się przeplatać ze świetną zabawą. Wyścig o Puchar Szefa lub mistrzostwa działu, Ty decydujesz. Pomożemy wybrać odpowiedni format zawodów dostosowany do umiejętności uczestników.

Wigilie Firmowe

Świetna atrakcja na urozmaicenie wigilijnych wieczorów firmowych. Dołączcie rywalizację do corocznej celbracji. 9 stanowisk symulacyjncyh wraz z symulatorem pro zapewni świetną rozrywkę wraz z bezpośrednią rywalizacją na torze. Lokal zamykany jest na wyłączność oraz istnieje możliwość zorganizowania poczęstunku, cateringu wraz z napojami alkoholowymi.  

Team Building

Dobrze zgrany zespół pracowników w firmie to skarb. Dobieramy odpowiednią formułę zawodów w zależności od celów spotkania. Rywalizacja lub działania drużynowe i współpraca kierowców w ramach jednego zespołu aby osiągnąć wspólny cel. 

Ligi Firmowe

Zorganizuj własną ligę firmową dla pracowników, współpracowników, klientów lub kontrachentów. Bezpośrednia rywalizacja na torze wzmocni relacje, wprowadzi element konkurencji oraz będzie świetną zabawą.

Opinie klientów